Укр | Рус | Eng
Про компанію
Транспорт та вантажі
Каталог компаній
Бюлетень
Інформація
Партнери
Автосервіс
13.06.17   Хто знову затіяв Битву тренерів з менеджменту та продажу або ТОП-20 практик лідерства в В2В-бізнесі 2017

Хто знову затіяв Битву тренерів з менеджменту та продажу або
ТОП-20 практик лідерства в В2В-бізнесі 2017

30 червня 2017 року в Києві кращі Тренери і Бізнес-консультанти України, Росії та навіть Ірландії, представлять ефективні практичні інструменти в сфері продажів і управління в рамках 7-ої Всеукраїнської бізнес-зустрічі для власників і Топів В2В-компаній: «B2BMaster-2017 : ТОП-20 кращих практик лідерства в управлінні й продажах ». Конференція традиційно відбудеться в оригінальному форматі «Битви кращих бізнес-тренерів 2017 року».
Засновник «БИТВИ КРАЩИХ БІЗНЕС-ТРЕНЕРІВ» - B2B Медіа-група TradeMasterGroup (www.TradeMaster.UA). Це справжня «БИТВА ТРЕНЕРІВ», в якій кожен спікер покаже аудиторії свої найкращі напрацювання, методи й прийоми, це концентрація 10-20 річного досвіду кожного тренера, вираженого в 40-хвилинному майстер-класі.
Оцінювати й вибирати переможців БИТВИ будете Ви - учасники конференції. Вам надається право визначити ЗОЛОТОГО, срібного та БРОНЗОВОГО Тренера 2017 року!
Місце проведення заходу: м Київ, БЦ Євразія, Академія ДТЕК, вул. Жилянська, 75.
Аудиторія конференції  B2BMaster - до 150 учасників, які представляють всі сегменти бізнесу, пов'язані з торгівлею товарами, послугами, рішеннями, обладнанням в корпоративному секторі (банки, страхові компанії, логістика, обладнання, тара / упаковка, інгредієнти, консалтинг, лізинг, туроператори, рекламні агентства, виробники і дистриб'ютори товарів та послуг, ін.).
Чому потрібно обов'язково відвідати конференцію?
Це унікальний бізнес-захід на просторах України й зарубіжжя, в якому 20 найуспішніших тренерів з управління компанією, продажами розкриють дієві практичні інструменти для підвищення професіоналізму керівників в менеджменті, продажах та маркетингу, а також всі складові лідерства на B2B ринку.
Паралельно в 2-х залах пройдуть 2 СЕСІЇ:
1. В2В ПРОДАЖІ: технології конкурентних продажів
2. Вибір точних управлінських рішень в В2В бізнесі
Відкриє Битву Тренерів Майстер-клас В'ячеслава Узєлкова, відомого українського боксера, який виступає під егідою промоутерської компанії братів Кличків «K2 Promotions». В'ячеслав дасть всім настрій на перемогу, розповість про те, «Як системно досягати високих результатів в житті / спорті / бізнесі».

У сесії «В2В ПРОДАЖІ: технології конкурентних продажів» тренери з продажу поділяться власними ексклюзивними практичними напрацюваннями щодо підвищення ефективності відділу продажів:
Модератором сесії виступить Григорій ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, керівник бізнес-клубу «Колегіум тренерів і консультантів», викладач бізнес - школи (МВА) КНЕУ, експерт з системного менеджменту продажів з більш 20 річним досвідом тренера і керівника.
Валерій ГЛУБОЧЕНКО, Золотий тренер з продажу 2013, 2015 року, Кращий по створенню Системи продажів у В2В-компанії, виступить з майстер-класом «Аналіз відділу продажів і знаходження зон для зростання. Чек-лист, який допоможе перезавантажити відділ на досягнення над-результатів ».
Валерій розкриє питання: Як утримувати мотивацію у відділі продажів? Чому продавці не застосовують технології продажів, яким їх навчають? Як Ваш відділ продажів враховує факт, що кожен другий клієнт вже купує через інтернет і по мобільному телефону? Де Ви повинні використовувати чат бот, щоб більше продавати? Що заважає продавцям однаково добре продавати всі продукти? Що важливого Ви пропустили по програмі адаптації нового співробітника та у вашій «папці продавця»?
За підсумком Ви отримаєте готові цінні матеріали:
• Чек лист з прийому вхідного дзвінка
• Чек лист по роботі з клієнтом, який у Вас нічого не купив
• Чек лист по повторних продажах клієнту
• Чек лист скриптів, що продають

  Продовжить сесію «В2В Продажі» Тетяна ШЕРМАН, Бізнес-тренер, коуч, магістр журналістики, реклами і PR, Керівник департаменту по роботі із зовнішнім ринком Академії ДТЕК, 12 років управлінської роботи, 11 років роботи в продажах. Тетяна вперше візьме участь в Битві Кращих тренерів з майстер-класом: Хімія Емоцій. Трансформація Майже клієнта в Прихильника. Ви дізнаєтеся про нейрофізіології і продажі, про завоювання клієнта на рівні почуттів, про підвищення конверсії продажів за допомогою емоційних прийомів, а також, хто такий Адвокат Клієнта.
За підсумком майстер-класу Ви отримаєте готовий Алгоритм вибудовування довгострокових відносин.
                Другий рік поспіль на Битві Тренерів - Michael BYRNE (Майкл Берн), Ірландія, Експерт-практик в області продажів і особистої ефективності, Co-Founder і CEO в New Motivations Schouten Rus, працює з багатьма корпоративними клієнтами в області виробництва, бізнесу і фінансів, виступить з темою: SUCCESS INTELIGENCE: Як задати правильний настрій і поведінку продавця. Ми поговоримо про те, як формувати і підтримувати позитивний настрій, щоб краще справлятися із завданням? Про те, що у вас набагато більше сили, ніж Ви думаєте, щоб впливати на ваші розумові та фізичні здібності. Ваше мислення управляє вашим тілом - аж до генетичного рівня, і чим більше ви покращуєте свої розумові звички, тим кращий результат ви отримаєте. Як це робити, дізнаєтеся, коли прийдете на Битву Кращих тренерів з сесією «В2В Продажі»!
                 Новачок БИТВИ, але досвідчений тренер, який увійшов до Топ-3 Кращих спікерів BIGTradeMarketingSHOW-2017, Марія ЖИГАН, бізнес-тренер, психолог, гештальт-терапевт, коуч з розвитку креативності та з продажу, з тренерським досвідом більш 10 років, вважає, що кожен продавець повинен розуміти психологію клієнта, щоб взаємодіяти з ним максимально ефективно. Тому і тема її майстер-класу «Психологія в продажах. Що заважає менеджеру продавати ефективно ?», де будуть розкриті питання: емпатія в продажах, чому знання психотипів клієнтів не завжди допомагає, що треба знати перед тим, як піти на контакт з клієнтом.
               На Битву Кращих тренерів щорічно приїжджають Кращі тренера СНД, і в цей раз, Бізнес-тренер року 2016 за версією HR & TrainingsExpo, Костянтин БАРАНСЬКИЙ, Генеральний директор, засновник PUZZLE-Training виступить в Києві. Він входить в ТОП5 кращих бізнес-тренерів Росії за результатами Всеросійського рейтингу 2016р., має досвід з продажів та переговорів з 2003 р.
Тема майстер-класу Костянтина «Як створити з відділу продажів секту», у рамках якого будуть розкриті злободенні питання кожного керівника продажів: залученість персоналу, як критерій чемпіонських результатів; підбір «правильних» людей; роль лідера, формування «культури результату»; принципи підтримки високого темпу роботи; гейміфікація в продажах або «робота, як гра»; «концепція лайки» в матеріальній мотивації.
Тренери сесії «Вибір точних управлінських рішень в В2В бізнесі» розкриють власні ексклюзивні і практичні напрацювання в області розвитку системи управління в В2В-компанії і розвитку необхідних сьогодні й завтра навичок Керівника.
               Бронзовий тренер з управління-2013, бронзовий тренер з продажів 2015 р, Юлія АЛЄКСЄЄВА, співзасновник і генеральний директор холдингу компаній «ZABUGOR.COM», увійшла в 20-ку Кращих бізнес леді України 2015 «SHE Rank TOP 100». Тема її майстер-класу: «Стратегія на мільярд. Як ефективно організувати стратегічну сесію в компанії?» У ньому ви дізнаєтеся, що таке блискучий стратегічний план, основні етапи планування, інструменти фассілітаціі.
                Уперше в Сесії «Управління», виступить Микола САПСАН, Президент і засновник тренінгової компанії і Бізнес-школи OVITTA, бізнес тренер, експерт з персональної ефективності, автор ІНСАЙТ-тренінгів: "Формат", "Бізнес-формат", "Акцент". Тема його майстер-класу: «Критично важливе рішення керівника в умовах стрімких змін». Тут ми дізнаємося про «Картину світу» і «точку зору» керівника та їх вплив на результати; що таке «Телескоп» і «мікроскоп» керівника: стратегічна оцінка умов для прийняття доленосних рішень; 5 основних способів впливу на співробітників, або як зробити так, щоб «з тобою рахувалися»; контроль і довіру: як поєднати непоєднуване.
                 Хто у нас працює? Як навчитися розбиратися в людях!? - постійні питання, які хвилюють керівників всіх рівнів, і на нього взявся відповісти Сергій ДАЦЕНКО, бізнес-тренер з 1999р., засновник програми «Ситуаційного лідерства» в Україні, який має практичний досвід керівника з навчання та розвитку торгового відділу компанії ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед», «Бриджтаун Фудс Дістріб'юшин Україна» (ТМ «3 корочки»), та ін. Сергій покаже нам інструмент професійної психодіагностики  відбору та оцінки персоналу, на основі тестування по методології "Акцент" і методу портретних виборів Л. Сонді як інструменту теорії долеаналізу.
                 Тренер зі стратегічного розвитку, котрий при кожному виступі завойовує серця та уми слухачів, Сергій ГЛУЩЕНКО, співзасновник компаній «ABMarketing» (дистрибуція спортивних товарів в СНД і Східній Європі) і ВАТ «Mamai Corporation» (виробництво і продаж м'ясних продуктів), розкриє в своєму майстер-класі тему: «Управління в кайф. Керувати собою? Це що ще таке? ». Ви дізнаєтеся, як розслабитися, знайтися і визначитися; чим правильно харчуватися, щоб стати, ким хочеш; як ставити високі цілі і знімати низько висячі плоди; чому шкідливо працювати багато, де брати джерела сили; інтуїція, де взяти і як використовувати?
                Чотириразовий призер Битви Тренерів В2ВMaster (золотий-2013; бронзовий-2014, 2015; срібний 2016), Генеральний Директор Корпоративного університету групи Компаній "Нова Пошта" Володимир МАЛІЧЕВСКИЙ, Сертифікований консультант з управління СМС по Амстердамському стандарту ICMCI, Віце-президент Міжнародної Асоціації консультантів з управління (IMC-Ukraine), виступить з майстер-класом: «Лідерство в управлінні торгівельними командами». Учасники конференції дізнаються, з чого складається управлінське лідерство, як сформувати навички управління собою (особисте лідерство), як використовувати навички особистого лідерства для підвищення ефективності та результативності діяльності, отримають інструмент, за допомогою якого зможуть зменшити дратівливість і нервозність та підвищити комфортність свого управління.
               Олег АФАНАСЬЄВ, Срібний тренер з управління 2012. Співзасновник компаній «Global Management Challenge» (Португалія) в Україні, «Школа Бізнес Стратегій», є автором технологічних розробок в галузі управління результативністю персоналу, розробник унікальної методології побудови бізнес-організації «Концептуальний Менеджмент» ®.
Олег проведе майстер-клас для управлінців на тему «Системна технологізація менеджменту компанії». Ви дізнаєтеся основні причини неефективного делегування повноважень найманому керуючому. Також поговоримо про споконвічну боротьбу власника з неефективним топ-менеджментом, дізнаємося як підготувати компанію до передачі в управління найманому менеджеру.
Пан Афанасьєв поділиться шишками та уроками власного досвіду організаційного проектування і впровадження змін. За підсумком майстер-класу Ви отримаєте карту Діяльності Генерального Менеджера, Методологію побудови ефективної бізнес-організації.
             Андрій Длігач, Бронзовий тренер з управління-2016, Кращий в Україні Експерт-аналітик зі стратегії розвитку компаній, «Золотий Тренер по управлінню 2012, 2014 рр.». також підтвердив виступ у БИТВІ ТРЕНЕРІВ 2017.
Завершить Сесію по менеджменту Кирило КУНИЦЬКИЙ, Експерт у  систематизації бізнесу і побудові сильних команд, є бізнесменом з більш ніж 14-річним досвідом ведення власного бізнесу в таких сферах як туризм, поставки будівельних матеріалів і промислового устаткування, виробництво, логістика, роздрібна торгівля. Тема його майстер класу, звучить як мрія кожного керівника: «Розвиток усвідомленості в команді: як керувати, не керуючи».
          Завдяки конференції учасники зможуть порівняти діяльність своєї компанії / відділу продажів з іншими, проаналізувати сильні та слабкі сторони, отримати професійні консультації з проблемних питань, нові ідеї для розвитку бізнесу, усунути «підводні граблі», що заважають компанії рухатися вперед. Відвідавши "B2BMaster-2017", кожен керівник зможе також поліпшити внутрішнє навчання в компанії, підібравши тренера для всієї організації, окремих її підрозділів і кожного співробітника, виходячи з особистого знайомства з кращими тренерами, розуміння їх динаміки, професіоналізму й подачі матеріалу, а також демонстрації нових методів навчання і методик для внутрішніх тренерів компанії.
          Використання концентровано наданих знань та інструментів для роботи заощадить Ваш час, оскільки ми вже відібрали для Вас тільки передовий досвід - за 40 хвилин свого майстер-класу, кожен тренер дасть найцінніші знання й установки, за якими стоїть понад 10 років роботи кожного тренера.
           Крім того, B2BMaster-2017 стане місцем, де можна завести корисні знайомства з керівниками різних сфер В2В, отримавши можливість розширити партнерську і клієнтську базу.
Завантажити програму «B2BMaster-2017: ТОП-20 кращих практик лідерства в управлінні і продажах»!

Як зареєструватися для участі в конференції?
Деталі та реєстрація за тел .: +38 067-505-25-24, +38 044-383-50-34
Онлайн-реєстрація

ВАС ЗАПРОШЕНО!©2002-2018 ПЕРЕВІЗНИК®. Всі права захищені bigmir)net TOP 100