Укр | Рус | Eng
Про компанію
Транспорт та вантажі
Каталог компаній
Бюлетень
Інформація
Партнери
Автосервіс
13.11.17   ПІДСУМКИ: Supply Chain Doctor | Форум професіоналів

ПІДСУМКИ: Supply Chain Doctor | Форум професіоналів

«Дуже цікавий і надихаючий захід, актуальні теми, солідні експерти, оригінальний формат «Best Doctor », відмінна організація», – основні моменти, відмічені Учасниками у відгуках про VI Форум «MY SUPPLY CHAIN. ДОКТОР ДЛЯ ЦЕПИ ПОСТАВОК», який відбувся 26 жовтня 2017 р. в київському «Гольф-центрі» за участі кращих професіоналів української логістики.

Переглянути  фотозвіт на нашій сторінці в фейсбук – ТУТ.

Організатор «МОЯ ТОРГОВА ГРУПА» виражає вдячність усім Спікерам, Партнерам та Учасникам за підтримку проекту! Бажаємо Вам успіхів та натхнення!

#supplychaindoctors #докторцепипоставок

НАЙГАРЯЧІШІ ТЕМИ:

Люди. Дефіцит кадрів, стандарти підготовки, розподіл ролей і мотивація у відділі логістики, комунікація між департаментами всередині компанії і культурна / інформаційна інтеграція у всьому ланцюзі. Окремим пунктом традиційно стоїть цінність керівника логістики як драйвера змін в ланцюгах постачання, а також нестандартні рішення, які приносять цінність бізнесу.

Технології, які змінять бізнеси в галузях і ланцюги постачань. Штучний інтелект, Інтернет Речей (IoT), великі дані (big data), blockchain, роботизація і автоматизація, в тому числі з використанням хмарних технологій.

Планування і прогнозування. Впровадження процесу планування продажів і операцій (S&OP), інтеграція відділів та учасників ланцюгів, автоматизація, методи управління запасами.

ЕКСПЕРТИЗА НА ФОРУМІ:

Світлана Смеричевська, Професор кафедри логістики НАУ, Керівник робочої групи з розробки стандартів і компетенцій логістичного персоналу УЛА: Логістизація національної економіки як основа конкурентоспроможності на макрорівні і підготовка фахівців за взаємно визнаними Європейськими стандартам – ECBL.

Дмитро Пасенков, Керівник Департаменту логістичної та промислової нерухомості, CUSHMAN & WAKEFIELD: Тенденції та стратегії на ринку нерухомості, ключові об'єкти і операції, вибір оптимальних об'єктів в умовах незростаючої пропозиції.

Олег Вержбицький, Ph.D., Генеральний директор DB Schenker: Екологістіка – міжнародні стандартні впровадження, реальні приклади передових компаній, яким вдалося витримати баланс між збереженням рентабельності і зменшенням впливу на навколишнє середовище.

Костянтин Карпенко, Начальник відділу планування транспортувальної логістики, «НОВА ПОШТА»: Доставка по місту в день відправлення – як перебудувати схему роботи, щоб це стало можливим при великих обсягах відправок.

Борис Старинський, Керуючий Партнер, ABM Cloud: Ключові технологічні тренди, які впливають на розвиток SCM (управління ланцюгами постачання) – аналітичні висновки та стратегічні прогнози для нашого бізнесу.

Андрій Григор'єв, Генеральний директор Quantum International (Рішення WMS, TMS, YMS – ТМ Qguar): Автоматизація процесів логістики з використанням хмарних технологій – яким компаніям потрібна в першу чергу, скільки коштує, і як обрати варіант для роботи в хмарі.

Павло Урбанські, Експерт, Керівник в мережі Lidl (Лондон): Як зосередившись на основному бізнесі, провідні світові компанії оптимізують ланцюги постачань, підвищують прибутковість, які стратегії і технології використовують для досягнення високих результатів у своїй галузі.

Олена Ковальова, Керівник групи автоматизації транспортної логістики SystemGroup (Рішення TMS – Logist.UA): Автоматизація транспортної логістики – основні завдання, і результати впроваджень на прикладах реалізованих кейсів з різних галузей.

Маргарита Романова, Автор і ведуча «ЛАБОРАТОРІЇ S&OP». Регіональний керівник SC GlaxoSmithKline: Agile (гнучкий) підхід у розвитку S&OP, перехід на 3-4 етапи, де проект працює на максимізацію прибутку і можливостей компанії, створення системи з постійно зростаючим функціоналом.

Богдан Васильковський, Директор Supply Chain, Корпорація «БІОСФЕРА»: Як впровадження S&OP призведе до стабільного зростання точності планування, оптимізації термінів оборотності продукції і налагодження продуктивної комунікації всередині компанії.

Максим Громадський, Директор із закупівельної логістики та ЗЕД MIZOL, ГК «ЄВРОІЗОЛ»: Як не втрачати гроші, визначивши «фінансові неліквіди» – товар, для якого настав «критичний термін», довше якого його зберігання на складі стає для компанії збитковим.

Управління запасами та продуктивна робота виробник-дистрибутор-мережа: Андрій Бугай, Керівник Групи Логістики Samsung Electronics Ukraine та Сергій Звіряка, Керівник відділу логістики «СУМАТРА-ЛТД» («КОСМО»).

Дмитро Гапіч, Експерт ланцюгів постачань: Обґрунтовані дані в ланцюзі, системи прогнозування з машинним інтелектом, що дозволяють підвищити точність прогнозу від 90% і вище, зменшити запаси і збільшити дохід бізнесу.

Ксенія Валієва, Експерт Supply Chain і Project Management: Team-менеджмент, вірне планування функцій і підбір людей у команду логістики, співзвучні з кодом PAEI (стилями управління по Адізесу), анатомія відділу логістики компанії.

Ключові стратегічні завдання в ланцюзі постачань: Євген Голуб, Генеральний директор TNT і Костянтин Поповенко, Директор управління ланцюгами постачань «ТЕРРА ФУД».

ПАРТНЕРИ ФОРУМУ:

Партнер – логістичний оператор: DB Schenker
Партнер автоматизації SCM: Quantum International (TM Qguar)
Партнер з автоматизації бізнес-процесів у логістиці: SystemGroup
Генеральний медіа-партнер: «Інтерфакс-Україна»

Медіа-партнери: Food.ua | Бізреліз | Logist.fm  | Promodis | Logistics - GR | Бюлетень Перевізник | Брутто | Social network “LogistClub” | ITM.

Дякуємо Вам! Ви важливі!

З питань співпраці: +380 (98) 098-83-99 | +380 (44) 221-80-39 | msc-doctors@my-trade-group.com©2002-2019 ПЕРЕВІЗНИК®. Всі права захищені bigmir)net TOP 100