Укр | Рус | Eng
Про компанію
Транспорт та вантажі
Каталог компаній
Бюлетень
Інформація
Партнери
Автосервіс
23.02.18   II Міжнародний Стоматологічний Форум (IDF). Лідери обирають курс розвитку та впровадження інновацій
Документ без названия

II Міжнародний Стоматологічний Форум (IDF). Лідери обирають курс розвитку та впровадження інновацій

З 11 по 13 квітня у Міжнародному виставковому центрі відбудеться головна подія для всіх стоматологів країни – II Міжнародний Стоматологічний Форум (IDF).  Провідні вітчизняні та світові виробники представлять профільній аудиторії кращі досягнення стоматологічної індустрії.  Саме тут вперше презентують все найновіше і найцікавіше, що розроблялося протягом року на стоматологічному ринку: нове обладнання, матеріали, інструменти та технології.

Майданчик IDF обирають ключові компанії, виробники, керівники державних та приватних клінік, відомі фахівці, дистриб'ютори, імпортери та експортери ринку, представники оптової й роздрібної торгівлі, а також молоді спеціалісти галузі. Оскільки участь у Міжнародному Стоматологічному Форумі – це краща можливість заявити ринку про себе, презентувати свій продукт цільовій аудиторії, сформувати нові бізнес зв'язки і професійні знайомства, знайти цікаві пропозиції, залучити інвестиції та укласти вигідні контракти. Саме тому форум закріпив за собою репутацію місця зустрічі професіоналів ринку стоматологічних послуг в Україні.

В рамках IDF понад 50 компаній-учасниць з України та інших держав продемонструють останні новинки ринку: зуботехнічне обладнання та устаткування для лабораторій, стоматологічні установки, дезінфекційні, стерилізуючі та гігієнічні засоби, ортодонтичні й композитні матеріали, системи та інструменти для дентальної імплантології, хірургічні інструменти, рентгенівське обладнання і матеріали, радіовізіографи,  відбиткові маси, цементи, системи для відбілювання зубів, матеріали одноразового вживання  та багато іншого, що цікавить профільну аудиторію. Свою участь вже підтвердили такі провідні компанії галузі, як:   Dental Depo, INSPE, Osstem Implant, Royal Integration, Аітас Плюс, Віола Медтехніка, Крістар-Трейд, Майстер-Дент, Мікротех Крістал, Прем’єр-Дентал, Технодент Проект,  ТС-Дентал, Укрмед Дентал та інші.

Експозиції заходу наглядно показують тенденції українського і світового стоматологічного ринку та виділяють найперспективніші напрямки для подальших інвестицій у галузь.

Завдяки науково-практичній програмі форуму за участю провідних світових експертів захід отримав міжнародне визнання – події, яку відвідають видатні науковці, професійні стоматологи, топ-менеджери відомих компаній виробників, а також представники МОЗ України та інших держав.

Міжнародний стоматологічний форум слугує ефективною платформою для навчання, підвищення кваліфікації та обговорення важливих питань галузі.

В рамках IDF Conference 2018 протягом всіх днів проведення заходу відбудуться численні науково-практичні конференції, семінари, лекції, та майстер класи на 15 спеціально облаштованих майданчиках для NON-stop івентів.

Організатори наймасштабнішої стоматологічної події країни – провідний виставковий оператор ДП "Прем'єр Експо" (ITE Group Plc) та Всеукраїнська Асоціація Імпортерів та Виробників Стоматологічної Продукції

За підтримки Міжнародної виставки «Охорона Здоров’я» Public Health

В минулому році Міжнародний Стоматологічний Форум перевищив очікування учасників та відвідувачів. Захід відвідали більше ніж 5000 фахівців стоматологічної індустрії, а загальна площа експозицій склала понад 3000 м².

У 2018 році нове партнерство організаторів та нове місце проведення стоматологічного форуму – обіцяє вивести захід на новий, якісний рівень!   

Стоматологічний Форум стане точкою відліку для провідних компаній, які зможуть продемонструвати свою продукцію і технології цільовій аудиторії, обмінятися досвідом та отримати нові бізнес контакти.

Нас – обирають кращі!
Ласкаво просимо 11 - 13 квітня 2018!
__________________________________________________________________
Міжнародний виставковий центр (Україна, м. Київ, Броварський пр-т 15, павільйон №3)

Детальніше: https://dentalforum.com.ua

Контакти організаторів:
Керівник проекту  Інна Задорожня
Телефон: +380 (44) 496 86 45 (ext. 234)
e-mail: i.zadorozhnya@pe.com.ua

Акредитація представників ЗМІ:
e-mail: A.Kazmirishin@pe.com.ua

 ©2002-2019 ПЕРЕВІЗНИК®. Всі права захищені bigmir)net TOP 100