Укр | Рус | Eng
Про компанію
Транспорт та вантажі
Каталог компаній
Бюлетень
Інформація
Партнери
Автосервіс
11.07.18   Підсумки участі компанії SAT в FMCG & Retail SCM Logistics Forum 2018

Підсумки участі компанії SAT в FMCG & Retail SCM Logistics Forum 2018

В цьому році FMCG & Retail SCM Logistics Forum, що відбувся 5 липня в Києві, зібрав понад 200 учасників, - представників торгових, виробничих, дистриб'юторських і логістичних компаній. Золотим партнером бізнес-конференції стала транспортна компанія SАТ.

Крім участі в самій конференції, компанія SAT представляла свої послуги в експозоне, де мала можливість поспілкуватися з потенційними клієнтами та партнерами. Найбільше учасників Форуму цікавили умови співпраці, напрямки маршрутів і категорії вантажів, що перевозяться. Маючи уніфіковану мережу підрозділів і працюючи з будь-якими габаритами відправлень, SАТ надає послуги адресної доставки в 110 населених пунктах України. Причому, найчастіше, це вантажі більше 30 кг.


Для потенційних партнерів компанія також підготувала цікаву пропозицію.
Франчайзингова програма SАТ - це готовий бізнес, з рекламним і юридичним супроводом, і консультаціями фахівців. Однак до майбутніх партнерів є ряд вимог, про які також можна було дізнатися на стенді. Беручи участь у форумі, компанія SAT не обійшлась малим, журналісти «5 каналу» взяли інтерв'ю у представників компанії. Дайджест вийде в ефір програми Укравтоконтинент (21.07.2018, 9: 00-10: 00). Таким чином, у кожного є можливість ознайомитися з нашою компанією і дізнатися про особливості послуг, що надаються.

Беручи участь в FMCG & Retail SCM Logistics Forum дозволяє презентувати наші послуги для широкої аудиторії - виробникам, рітейлерам, логістам.

Кооперація різних компаній для досягнення максимального результату вже давно стала трендом. Ми готові співпрацювати з усіма і бути надійним партнером будь якого ланцюжка поставок.


©2002-2019 ПЕРЕВІЗНИК®. Всі права захищені bigmir)net TOP 100