Укр | Рус | Eng
Про компанію
Транспорт та вантажі
Каталог компаній
Бюлетень
Інформація
Партнери
Автосервіс
26.07.18   5-7 жовтня 2018 року у Черкасах відбудеться перша осіння агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine. Дні врожаю».

Анонс
5-7 жовтня 2018 року у Черкасах (на території КП «Черкаський аеропорт», вул. Смілянська, 168) відбудеться перша осіння агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine. Дні врожаю». У виставці візьме участь близько 100 компаній з України.
Тематика: техніка та обладнання, посівний матеріал, агрохімія та добрива, інноваційні агро-технології, будівництво, мінітехніка, обладнання для малих та середніх господарств, ландшафтний дизайн та садові центри, послуги та агро-консалтинг.
Головна особливість осінньої виставки в тому, що вона буде організована у форматі агро-фестивалю. Насичена програма виставки створить для фермерів атмосферу справжнього свята.
У програмі:

  • свято врожаю з концертною програмою
  • розважальна зона для дітей
  • змагання та демонстрації с/г техніки
  • автомобільні тест-драйви
  • конкурси та подарунки від учасників

На агрошоу діятиме гастро-ярмарка, яка порадує всіх любителів смачної їжі та напоїв. Очікуються делікатеси домашнього виготовлення від виробників та місцевих фермерів. Крім дегустацій різноманітних страв, напоїв та закусок тут можна буде купити натуральні продукти: сири, соки, крафтове пиво, солодощі, копченості та багато іншого
«AGROSHOW Ukraine. Дні врожаю»  готує смачний подарунок для всіх гостей – безкоштовну гарбузову кашу, дегустацію страв із гарбуза та різноманітні гастро-конкурси.
Захід відвідають представники Міністерства аграрної політики та продовольства України та адміністрації області.
Детальна інформація та умови участі:
www.agroshow.com.ua
Новини та інформація:
https://www.facebook.com/AGROSHOW.UA/
Контакти:
тел.: +38 068 485 83 86

Автор: AGROSHOW Ukraine


©2002-2019 ПЕРЕВІЗНИК®. Всі права захищені bigmir)net TOP 100