Укр | Рус | Eng
Про компанію
Транспорт та вантажі
Каталог компаній
Бюлетень
Інформація
Партнери
Автосервіс
22.02.19   VII Щорічна Практична Конференція «NonFood & ShopMaster-2019»
Відео анонс конференції.

Аудиторія конференції: більше 150 учасників - Генеральні директори, ТОП-менеджери та власники компаній.

• Зал NonFoodMaster - для постачальників і ритейлерів непродовольчих товарів, будівельних матеріалів, DIY, Home Improvement, Household.

• Зал ShopMaster - Для мережевих операторів, керуючих торговельними центрами, непродуктового рітейлу одягу / взуття, Drogerie, аптек, подарунків, аксесуарів і постачальників товарів.

Учасники конференцій NonFood & ShopMaster:

Рітейлери: Олди, Вайкики, Бемби, Агромат, Brain, Эпицентр К, Леруа Мерлен Украина, Watsons Ukraine, LUSH UKRAINE, Zeebra, Руш, Эльдорадо, Алло, Rozetka.ua, Люксоптика, Европоль, Брокард Украина, Еврокерамика, VOVK, Газда Прайм, Будинок Играшок, Интертоп Украина и др.

Постачальники: Снежка, Коельнер, Бетон от Ковальской, Артель,Пара Соло, Каппарол, Terminus, Будмастер, ЗИП, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Поликс групп, ООО, СП Юкойл, Компания FADO, Полисан, ТехноНиколь, РобертБош,КНАУФ ГИПС,Атлантик-Гейзер, Хускварна, ГЕБЕРИТ КЕРАМИК ПРОДАКШИН, GROHE AG и др.

Цілі і завдання Конференції NonFood & ShopMaster-2019:

1. Представити в кейсах і прикладах нові, успішні шляхи реалізації стратегій розвитку бізнесу DIY;

2. Створити сферу розробки дискусійних рішень, які дадуть оптимальний з точки зору диверсифікації бізнесів, результат;

3. Знайти нові тактики реалізації напрямків продажів, фінансів, маркетингу, менеджменту, HR.

Ставши учасником конференції, Ви отримуєте:

• Вичерпну інформацію: про ключові тренди розвитку ринку, в т.ч. зміни споживчих перевагах і планах ключових гравців ринку (купців (мереж) і Постачальників);

• Антикризові стратегії провідних гравців ринку, які допомагають виживанню і процвітанню бізнесу в Україні;

• Досвід впровадження практичних рішень для розвитку компаній Вашого сегменту і розвитку відносин між Партнерами;

• Можливість укладення нових контрактів на поставку товарів - знаходження нових партнерів серед виробник, дистриб'юторів, роздрібних мереж);

• На конференції у Вас є не тільки можливість перейняти успішний досвід, отримати потужний заряд для розвитку бізнесу, а й презентувати Вашу компанію перед аудиторією потенційних партнерів, підвищити впізнаваність Вашого бренду за допомогою рекламних проявів.

В програмі конференції:

- Тема: Чому важливо створювати УТП? Як впливає атмосфера і асортимент магазину на рішення покупця про покупку? Тренди світового ринку (Кейс на прикладі унікального формату магазину-клубу для дому США).

Спікер: Тетяна Гусєва, провідний експерт зі створення та розвитку роздрібного бізнесу (Москва) .Засновник і Керуючий директор агентства Expert Retail. Спеціалізується в області консалтингу та управління вартістю роздрібного бізнесу. Управляє власним роздрібним бізнесом (мережа міні маркетів), проходять стажування в ньому менеджерів роздрібних мереж Клієнтів. Більше 20 років на ринку FMCG на керівних посадах. Має успішний досвід створення та запуску роздрібного бізнесу та виробництва, удосконалення операційних бізнес-моделей роздрібних мереж, проектування торгових площ, налаштування основних бізнес-процесів в роздробі і виробництві.

- Тема: Оформлення торгових площ магазина, створюємо комфорт для клієнта - отримуємо його лояльність. Робота з клієнтом біля полиці.

Спікер: Сергій Цимбал, Заступник керівника департаменту навчання і розвитку персоналу, ТОВ «Епіцентр К».

- Тема: Як зберегти маржинальність при зростанні всіх видів витрат рітейлера (зарплати персоналу, орендні ставки в ТЦ, комунальні платежі та ін.).

Спікер: Віта Войнілович, Директор ТОВ «БНС Трейд» (Мережа магазинів CKJ, Michael Kors, Topshop / Topman, Karl Lagerfeld, Coach).

- Тема: Підвищення ефективності роботи рітейлера за допомогою додатків для продавців. Досвід «Алло».

Спікер: Валерій Золотухін, 2003 - 2018 компанія Алло, в т.ч. 12 років на позиції виконавчого директора роздрібної мережі. Алло - лідер ринку продажу смартфонів в Україні. Основні проекти: створення нових форматів магазинів, NPS, Сервіс - бачення Алло - все направлено на зростання ефективності.

- Тема: 10 компетенцій КАМів для переговорів з мережами.

Спікер: Валерій Глубоченко, Автор методики ведення переговорів SalesMaster і системи тренувань торгового персоналу, яку використовують 250+ компаній на ринку СНД, в 84 сегментах ринку; Дворазовий володар титулу «Золотий тренер з продажу в СНД» в 2013 і 2015 рр. на конференції «В2ВMaster.Бітва кращих тренерів СНД»; У числі міжнародних клієнтів: Henkel Bautechnik, DANONE, Johnson & Johnson, HIPP, Syngenta, UNILIN, ORIFLAME, HP, Microsoft, Grundfos, CMS Cameron McKenna, AXA, TOYOTA і ін.

- Тема: Інноваційні стилі управління - як ефективний інструмент комунікації з новими поколіннями співробітників.

Спікер: Тетяна Іллєнко, Засновник Міжнародного співтовариства Ефективних коучів Youcoach. Автор тренінгу «Управління в стилі коучинг. Нова роль керівників майбутнього ». Засновник компанії В2В Медіа-група TradeMasterGroup.

- Тема: Сучасні IT рішення для ведення операційної діяльності. Фінансовий і бухгалтерський облік, CRM система, в одній системі - дешево і просто.

Спікер: Експерт компанії «Спілка Автоматизаторів Бізнесу»

- Тема: Огляд ринку побутової техніки та електроніки: ключові тренди і прогнози розвитку.

Спікер: Андрій Свирський, Керівник відділу POS Tracking, GFK Україна.

- Тема: Розвиток e-commerce в сегменті Non-Food, діджіталізація і інші сучасні інструменти залучення покупця.

Спікер: Юлія Пузирьова, Watsons Україна.

- Тема: Оптимізація рітейлу: як нейро-маркетинг і споживча нейро-психологія допоможуть збільшити продажі, ефективність площ і персоналу?

Спікер: Олег Катюхін, Лікар, вчений нейро-психолог, психоаналітик, психотерапевт, консультант по нейро-маркетингу і нейро-менеджменту в Україні.

- Тема: Прості способи збільшення продажів для категорій товару не мас-Маркет.

Спікер: Наталія Козар, CEO в No Taboo.

-Тема: Построение системы ценообразования для разных каналов сбыта.

Спикер: Дмитрий Рыжов, Собственник МХ «Дом посуды», Президент компании Upgrade Capital. 20 лет практической работы как в собственном бизнесе, так и на позициях топ-менеджера в компаниях ТД «Элит», «ЭДС-групп», Delight-Украина, NewWay. Экспертные навыки в области стратегического и операционного управления, разработки и автоматизации бизнес-процессов и систем мотивации, создании новых бизнесов в ритейле и дистрибуции (открыл 95 магазинов разных форматов).

- Тема: Категорійний менеджмент в DIY. Ефективне Управління асортиментом.

Спікер: Валерій Якушко, Керівник відділу підтримки та розвитку SAP ERP, Фармацевтична Фірма«Дарниця».

Відгуки учасників конференції:

- Конференція важлива для обміну досвідом і нових знайомств. Тема DIY в реаліях нової економіки.

Андрій Іваненко, ТОВ «Коельнер Україна».

- Актуальна тематика конференції. Чудова організація! Дуже сподобалось! На конференції отримала новий досвід, кейси, ідеї для впровадження нових механізмів і роботи над помилками.

Тетяна Чупахіна, «Інтерформ Консалтинг».

- Конференція дала мені дуже багато корисної інформації від абсолютно різних компаній, їх досвід і стратегії. Отримала хороший багаж знань для роботи з персоналом. Новий досвід для розвитку, нові партнерські відносини.

Олена Жеребчук, Мережа магазинів Lucky Look.

- Конференція дала мені можливість отримати нові знайомства, нових партнерів, новий досвід. Я вперше на такого роду заході. Все було на вищому рівні. Дякуємо!

Володимир Бакутін, ТОВ «Хамелеон Софт».

- Конференція була корисна, багато нових знайомств з колегами по ринку і партнерами, обмін позитивним досвідом в роздрібному бізнесі.

Антоната Оганджанян, ТОВ «Брокард-Україна».

Партнери події:

IT-Партнер - Спілка автоматизаторів бізнесу;

Трансформаційний Партнер - YouCoach;

Партнер кава-брейків - Trevi.

Онлайн-реєстрація

Отримайте знижку 5% по промокодом ОК 9

Задати уточнюючі питання і зареєструватися Ви можете по телефону:

067- 828-22-59, 067-502-99-00

ok@trademaster.com.ua

Чекаємо Вас на Унікальній конференції в межах Українського ринку, для фахівців в області непродовольчих товарів!©2002-2019 ПЕРЕВІЗНИК®. Всі права захищені bigmir)net TOP 100